Bayrak Bilişim

Uzun yıllar boyunca IT, Elektronik ve Yazılım sektörlerinde edindiğimiz bilgi ve tecrübelerimizi BAYRAK Bilişim'e taşıyarak siz değerli müşterilerimizin sorunlarına çözüm olmaktayız. Konusunda ileri seviyede tecrübe ve bilgi birikimine sahip idari ve teknik kadrosu, en doğru şekilde yönetilen ve yönlendirilen uzman personeli ile, günümüz teknolojisinin bizlere sunmuş olduğu en üst düzey imkan ve ekipmanları, kalite ve müşteri memnuniyeti ile harmanlayarak, bugün de gelecekte de çalıştığımız herkese, temasta bulunduğumuz her topluma profesyonel düzeyde hizmet sunabilmek için çalışmaktadır.

Misyonumuz

Teknik meselelerde müşterilerimize, deneyim ve tecrübeyle şekillenmiş yaratıcı ve iddialı çözümler sunmayı hedeflemekteyiz. Nitelikli personellerimiz ile müşteri ihtiyaçlarına odaklı çalışma disiplini çerçevesinde, ulusal ve uluslar arası normlarda teknik, yüksek kalite, performans, çevresel hassasiyet ve estetikten ödün vermeden müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en uygun çözümler sunmayı şiar edinmişizdir.

Vizyonumuz

Milli ve manevi değerlere bağlı kalmak İş birliğine açık, tarafsız ve şeffaf olmak Tüm hizmet verilen kısımların ve çalışanların memnuniyetini sağlamak Çevre dostu, milli teknolojilerin geliştirilmesi ve yaygınlaşmasını özendirmek

Uzmanlıklarımız

Bu güne kadar üstlendiğimiz projeler süreçlerinde çalıştığımız konuların yoğunluk oranları.

VB.NET & C# 90
ASP.NET & MVC 85
OTOMASYON 72
PLC & MODBUS 78
ARDUINO 75
PHP 68